۷۷۶۲۱۸۹۹ - ۰۹۱۲۴۹۶۷۱۷۴

شارژ کارتریج

 

تست با سعید : قسمت 6

معرفی و تست کارتریج تونر ترنج

 

 


تست با سعید : قسمت 5

معرفی و تست کارتریج تونر ویدکس

تست با سعید : قسمت 4

معرفی و تست کارتریج تونر سدرا

 


تست با سعید : قسمت 3

معرفی و تست کارتریج تونر آفشید

 


تست با سعید : قسمت 2

معرفی و تست کارتریج تونر اس پی سا

 


 

شارژ کارتریج در محل و خطرات احتمالی آن

تونر با توجه به ویژگی و ساختار گرده مانندی که دارد به راحتی در هوا پخش و روی وسایل محیط می‌نشیند و از آنجا که تونر یک ماده شیمیایی محسوب می‌شود برای افرادی که حساسیت‌های پوستی،تنفسی و چشمی دارند احتمال تشدید حساسیت را دارد به همین دلیل توصیه می‌شود که تا جایی که امکان دارد از شارژ کارتریج در محل خودداری شود. راهکار تیم ما برای مجموعه شما

ما به منظور تسریع با ثبات و بدون دغدغه در امر شارژ کارتریج‌های شما عزیزان،اقدام به فراهم نمودن کارتریج‌های رایگان نموده ایم.
امیدواریم که با این راهکار و تلاش و تعهد خودمان بتوانیم که دغدغه‌های مجموعه شما را در این زمینه به حداقل برسانیم.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره،‌ با شماره تلفن ۷۷۶۲۱۸۹۹ در خدمت شما عزیزان هستیم
در ادامه به چند سوال پرسیده شده، می پردازیم

کارتریج چیست؟

به مخزن نگهداری مواد مصرفی پرینتر‌ها، فکس و فتوکپی‌ها که همان تونر یا جوهر‌ می‌باشد گفته می‌شود.لازم به ذکر است که در بعضی مدل‌ها مثل برند اچ پی ، شامل یکسری از قطعات مصرفی دیگر مانند درام و … می‌باشد.

شارژ کارتریج چیست؟

شارژ کارتریج لیزری شامل سرویس قطعات داخل کارتریج، تخلیه کردن باکس ضایعات تونر و همچنین تخلیه باقیمانده تونر قبلی و ریختن تونر جدید در باکس تونر می باشد، سپس کارتریج تست شده و در صورت نداشتن کیفیت مطلوب، قطعات لازم تعویض و پس از تست مجدد و اطمینان از کیفیت کار، کارتریج بسته بندی و تحویل مشتریان می‌گردد.

چرا کارتریج به تونر ریزی می‌افتد؟

تونر ریزی کارتریج می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

*تونر نامرغوب: این دسته از تونرها، به دلیل دقت پایین در تولید، ضایعات زیادی دارند که باعث می شود که باکس ضایعات کارتریج زود پر شود و تونر ریزی صورت بگیرد.

درام نامرغوب یا کارکرد زیاد درام: به دلیل ویژگی‌های درام و ساختار آن هر چه درام جدیدتر باشد(نو باشد)و کیفیت ساخت بهتری داشته باشد ضایعات کمتری تولید می‌شود.

خرابی قطعات دیگر کارتریج مثل: بلید، باکس ضایعات و …

تونر چیست؟

تونرهمان رنگ ما است که به صورت پودر ریز(گرده مانند)می‌باشد که تشکیل شده است ازلایه‌ی مرکزی که از جنس یه نوع آهن القا شده می باشد، لایه‌ی میانی که از جنس کربن است و لایه‌ی بیرونی که از جنس پلاستیک می‌باشد.

درام چیست؟

درام قطعه‌ای است که تصویر توسط تونر روی آن شکل میگیرد و بعد از آن روی کاغذ انتقال می یابد و تشکیل شده است از لایه‌ی مرکزی از جنس آلومینیوم، لایه‌ی میانی که از جنس (opc) ماده‌ای که با نور رسانا می شود و لایه‌ای بیرونی از جنس پلاستیک شفاف است. درام با ولتاژ شارژ و با نور دشارژ می‌شود.

ماشین های اداری سعید