۷۷۶۲۱۸۹۹ - ۰۹۱۲۴۹۶۷۱۷۴

درباره ما

  • Home
  • /
  • درباره ما

با سلام خدمت شما کاربر گرامی در این بخش می‌خواهم داستان خودم را در رابطه با شارژ کارتریج برای شما تعریف کنم.

من در دوران دانشجویی در یک شرکت نوپا مشغول به کار بودم و هیچ نکته‌ای در مورد کارتریج و پرینتر نمی‌دانستم. یک روز مسئولیت انجام شارژ کارتریج پرینتر شرکت به من سپرده شد و من پس از جست و جو در نیازمندی های روزنامه و تماس با چند مجموعه، آدرس یکی از آنها را گرفتم و به آنجا رفتم.

کارتریج را برای شارژ به آنها سپردم و به محل کار خود بازگشتم. بعد از مدتی برای تحویل کارتریج به آن شرکت رفتم، که به من گفته شد کارتریج شما سیاه پرینت می‌گیرد و بلید(قطعه ای در کارتریج) آن خراب است در صورتی که قبل از شارژ کاملا سالم بود و مشکلی نداشت و من بی اطلاع از موضوع حرف آن شخص را پذیرفتم و به آن اطمینان کردم و بلید کارتریج تعویض شد و من مبلغ شارژ و بلید را پرداختم.

پس از بازگشت به شرکت، مدیریت را در جریان گذاشتم که با تعجب و سرزنش مدیرمان که در این زمینه تجربه داشت مواجه شدم و آنجا بود که فهمیدم چه کلاهی سرم رفته است. مبلغ پول اضافی که گرفته شده بود مهم نبود، اما از سوءاستفاده آن مجموعه به اعتمادی که به آنها کرده بودم خیلی احساس بدی داشتم و من که در ابتدای ورود به بازار کار بودم تصمیم گرفتم در هر شغلی که وارد شدم امانت داری را سر لوحه کارم قرار دهم.
چرخش روزگار، من را وارد این حوزه‌ی کاری نمود تا در ماشین های اداری سعید در خدمت شما عزیزان باشم. هدف اصلی این وب سایت اطلاع رسانی و به اشتراک گذاشتن مطالبی است که در این سال‌ها در آن کسب تجربه نموده‌ام. به امید فردایی بهتر برای همه، شاد باشید.

ماشین های اداری سعید